Predaj vína v KEG sudoch

Našim obchodným partnerom ponúkame možnosť predaja vína prostredníctvom 50-litrových KEG-sudov. KEG sud ideálne chráni víno pred nežiadúcimi vplyvmi a umožňuje zákazníkom ponúknuť široký sortiment vín. Naše KEGové sudy sú označené logom firmy Víno Karpatia – Ivan Pavelka, aby nedochádzalo k zámenám s inými sudmi.

Ku KEG sudom dodávame dva základné typy výčapných zariadení: nerezový výčapný panel alebo drevený výčapný súdok. Množstvo výčapných ventilov vieme prispôsobiť podľa potrieb a požiadaviek obchodného partnera. Tieto zariadenia inštaluje náš servisný technik.

Miešané aromatizované nápoje
v 20-litrových KEG sudoch

Okrem viac ako 20 druhov klasických odrodových vín v 50-litrových KEG sudoch, dodávame aj miešané aromatizované kokteily v KEG sudoch o objeme 20 l.

  • Tieto kokteily sa na prevádzke plnia automaticky cez výčapné zariadenie. Nemusíte strácať čas s prípravou koktailu. Stačí už len dozdobiť pohár s nápojom. Týmto získavate vyrovnanú kvalitu pripravovaných kokteilov.

Zimná ponuka

Pre zimnú sezónu ponúkame v 50-litrových KEG sudoch varené víno a vianočný punč.
  • Tieto nápoje stačí len zohriať a dozdobiť ovocím.

Ovocné vína v KEG sudoch

Ovocné vína v KEG sudoch o objeme 50 l

  • Sú príjemným doplnkom k bežnému pitiu. Ak máte radi konkrétne bobuľové ovocie, je pravdepodobné, že vám bude chutiť kvalitné ovocné víno, ktoré je z neho vyrobené.  Tieto vína sú zväčša sladšie.
  • Ovocné vína ponúkajú hravú rozmanitosť chutí a sú skvelým doplnkom domácej gastronómie. Sú dobrým spoločníkom pri grilovaní alebo môžu byť aj súčasťou osviežujúcich drinkov.

Ponúkame štyri druhy ovocných vín.

pravidelný servis
pravidelný rozvoz vína
dodávka dusíka

Prečo Víno Karpatia?

Zabezpečujeme pravidelný servis a sanitáciu výčapných zariadení, ako aj vrátených prázdnych KEG sudov. Pre obchodných partnerov realizujeme pravidelný rozvoz vína s dodávkou na miesto predaja vína. Okrem toho zabezpečíme partnerom aj dodávku dusíka, nevyhnutného pre výčap vína.

Galéria

Máte chuť na naše vína?

Zabezpečíme všetko podľa vašich požiadaviek.